Informacje o sprzedawcy: Pokaż zdjęcia z ogłoszenia
Zapraszamy Państwa do rozsmakowania się w tradycyjnych wędlinach produkowanych według staropolskich receptur. Smak naszych wyrobów pozwoli na wspomnienie czasów Waszych rodziców, dziadków, pradziadków: domu pachnącego wypiekanym w piecu chlebem, przygotowanym w domu masłem, a przede wszystkim zapachem swojsko wędzonych, pachnących dymem palonego owocowego drewna, przepysznych wędlin. Chcemy Państwu zaproponować asortyment tradycyjnych wędlin, a także mięsa produkowanego wyłącznie w rodzinnym gospodarstwie istniejącym na polskim rynku od 1991 roku. W naszym zakładzie produkcyjnym kładziemy nacisk na połączenie tradycji wędliniarskich z ekologiczną i nowoczesną technologią produkcji wędlin. Trzoda chlewna z której pozyskujemy mięso hodowana jest w naszym gospodarstwie w najlepszych ekologicznych warunkach. Wędliny natomiast przygotowywane są według staropolskich receptur dzięki czemu zachowują niezwykły smak jak i zapach dymu owocowego drzewa, a także aromat precyzyjnie dobranych przypraw. Chcemy jak najlepiej zadbać o potrzeby naszych klientów, dlatego wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy mięso i wędliny z dostawą do domu, zawsze świeże i w smakowitej cenie.
Zapraszamy Państwa do rozsmakowania się w tradycyjnych wędlinach produkowanych według staropolskich receptur. Smak naszych wyrobów pozwoli na wspomnienie czasów Waszych rodziców, dziadków, pradziadków: domu pachnącego wypiekanym w piecu chlebem, przygotowanym w domu masłem, a przede wszystkim zapachem swojsko wędzonych, pachnących dymem palonego owocowego drewna, przepysznych wędlin.
Chcemy Państwu zaproponować asortyment tradycyjnych wędlin, a także mięsa produkowanego wyłącznie w rodzinnym gospodarstwie istniejącym na polskim rynku od 1991 roku. W naszym zakładzie produkcyjnym kładziemy nacisk na połączenie tradycji wędliniarskich z ekologiczną i nowoczesną technologią produkcji wędlin.
Trzoda chlewna z której pozyskujemy mięso hodowana jest w naszym gospodarstwie w najlepszych ekologicznych warunkach.
Wędliny natomiast przygotowywane są według staropolskich receptur dzięki czemu zachowują niezwykły smak jak i zapach dymu owocowego drzewa, a także aromat precyzyjnie dobranych przypraw.
Chcemy jak najlepiej zadbać o potrzeby naszych klientów, dlatego wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom proponujemy mięso i wędliny z dostawą do domu, zawsze świeże i w smakowitej cenie.