Informacje o sprzedawcy: Pokaż zdjęcia z ogłoszenia
Witam serdecznie wszystkich świadomych zdrowego odżywiania.
Jestem tutaj pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość :)
Rukiew wodna to najzdrowsze warzywo na świecie, co zostało udowodnione naukowo. Jednym z ważniejszych składników rukwi wodnej są izotiocyjaniany – związki, które hamują rozwój komórek rakowych. Poza tym rukiew wodna zawiera wszystkie najważniejsze dla zdrowia witaminy. Z tego powodu po wyciąg z tej rośliny (glikonasturcyna) powinny sięgać osoby cierpiące na awitaminozę. Rukiew wodna została uznana za eliksir młodości, gdyż opóźnia proces starzenia się skóry. Co więcej, naukowcy dowiedli, że ta niepozorna roślina nie tylko hamuje rozwój zmarszczek. Włączenie rukwi do diety skutkuje zmniejszeniem porów skóry, przebarwień i zaczerwienień. Wszystko dzięki zawartości beta-karotenu, a także witaminy C i E.
Warto wykorzystać ją w kuchni nie tylko z względu na walory zdrowotne, lecz także smakowe. Rukiew wodna ma wyrazisty, lekko pieprzowy smak z wyczuwalną nutą słodyczy, w związku z tym potrawa (m.in. zupy, owocowe soki i smoothie) z jej dodatkiem będzie znacznie smaczniejsza.
Choroba nowotworowa zmusiła mnie do porzucenia wygodnego życia i śmieciowego odżywiania, zaczęłam myśleć, ciężko pracować i dążyć do prawdy całego otruwania społeczeństwa. W połowie tej drogi natrafiłam na jedną z najzdrowszych roślin na świecie. Mamy to szczęście, że posiadamy z mężem zaginiony świat, nieskażone naturą miejsce położone pomiędzy lasami i rzeką . Zbudowaliśmy staw, który okazał się idealnym miejscem pod uprawę rukwi wodnej. Staw zasilany jest ze źródła pobliskiego lasu , a jego odpływ ucieka do pobliskiej rzeki. Woda jest wręcz krystaliczna, posiada własną faunę i nie jest skażona żadnymi zewnętrznymi odchodami. Nie dopuszczamy do niej pobliskich zwierząt i nie śmiecimy ponieważ hodujemy w stawie 30 gatunków ryb dla własnej przyjemności. Uprawiam wielki ogród warzywny nie używając żadnych polepszaczy, nawet eko nawozów - uważam że natura poradzi sobie ze wszystkim.
Wracając do rukwi - nie wiem czy to prawda na temat świata i żywienia ludzi czy rzeczywiście jej właściwości ale jestem zdrowa, moje dzieci, rodzina - wszyscy są zdrowi i odporni na zło świata. Rukiew Wodna z mojego stawu jest bardzo mocna, żywo-zielona i przepyszna. Codziennie spożywa ją cała moja rodzina w postaci sałatek, surówek, shaków warzywnych, na kanapki, ozdobnie do ziemniaków .......jak tylko można i gdzie tylko się da.
Polecam Państwu lekturę na temat ruwki : http://fitness.sport.pl/fitness/1,107702,17037401,Rukiew_wodna___bogactwo_witamin_i_skladnikow_odzywczych.html
Wierzę, że natura potrafi nas wyleczyć ze wszystkiego. Wystarczy otwarte myślenie i zaufanie roślinom zamiast aptek :)
Mój profil : https://www.facebook.com/rukiewwodna/

Serdecznie zapraszam do współpracy, aktualnie mamy zbiór na najbliższą środę ok 20 opakowań rukwi każde po 200 g ( wielkość dużego pudła lodów Algida ). Rukiew jest bardzo lekka ale objętościowo wchodzi jej dużo do pudełka. Utrzymuje się w lodówce świeża 7 dni. Sprzedaję ją przykrytą ręcznikiem papierowym zanurzonym w stawie przez co ma swoje środowisko i pozostaje świeża. Zbiór i wysyłka jednego dnia rano, na drugi dzień jest u Państwa w domu. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim dużo zdrowia