Informacje o sprzedawcy: Pokaż zdjęcia z ogłoszenia
Jesteśmy fanami zdrowego i smacznego jedzenia. Chcemy podzielić się z Wami naszą pasją do odkrywania nowych smaków !
Nasza Manufaktura to przedsięwzięcie rodzinne, które wynika z pasji do zdrowego odżywiania i poznawania nowych smaków w kuchni. Nasze produkty wytwarzane są w Krakowie. Działamy niedługo, bo od 2015 roku jesteśmy na rynku.
Są to produkty świeże przygotowywane na bieżąco, a okres ich przydatności wynosi od 4-14 dni (w zależności od produktu).
W ofercie obecnie posiadamy:
* hummusy: naturalne i smakowe (w zależności od aktualnej pory roku i panującego sezonu) są to:
1/ hummus naturalny: czyli klasyka w składzie ciecierzyca, pasta sezamowa (tahini, czyli prażony sezam i olej sezamowy), cytryna, oliwa z oliwek, sól morska, kumin rzymski.
2/ hummus z suszonymi pomidorami i bazylią: ciecierzyca, pasta sezamowa (tahini, czyli prażony sezam i olej sezamowy), cytryna, suszone pomidory, oliwa z oliwek,bazylia, kumin rzymski. Suszone pomidory, w połączeniu z ciecierzycą tworzą bombę witaminową – pozytywnie eksplodującą w przemęczonych organizmach. To istny eliksir młodości, bo witamina C w duecie z likopenem prosto z pomidorów, opóźniają proces starzenia się organizmu.
3/ hummus z harissą: pasta na ostro, czyli ciecierzyca, pasta sezamowa (tahini, czyli prażony sezam i olej sezamowy), cytryna,czosnek, oliwa z oliwek,papryka chilli, sól morska, kumin rzymski,kolendra.
4/ hummus z natką pietruszki: ciecierzyca, pasta sezamowa (tahini, czyli prażony sezam i olej sezamowy), cytryna,natka pietruszki, oliwa z oliwek, sól morska, kumin rzymski.
5/hummus z rukolą: ciecierzyca, pasta sezamowa (tahini, czyli prażony sezam i olej sezamowy), cytryna, rukola, oliwa z oliwek, sól morska, kumin rzymski.
6/ hummus z czarnuszką: ciecierzyca, pasta sezamowa (tahini, czyli prażony sezam i olej sezamowy), cytryna,czarnuszka, oliwa z oliwek, sól morska, kumin rzymski.
Daty ważności hummusów wynosi 5 dni od dnia wyrobu.

*"Smalec" wegański - czyli pasta z białej fasoli "Piękny Jaś" (z Zakliczyna): fasola biała "Piękny Jaś", cebula czerwona, czosnej, jabłko szara reneta, olej rzepakowy, suszona śliwka, przyprawy. Okres przdatności 5 dni.
*Pasta z nerkowców - wariacja na temat hummusu. Pasta z orzechów nerkowca na bazie ciecierzycy i białej Fasoli "Piękny Jaś", orzechy nerkowca, czosnek, cytryna, oliwa z oliwek, sól morska, kumin rzymski, pieprz biały.
Termin przydatności 5 dni od dnia wyrobu.

Wszystkie pasty są w 100% naturalne, bez konserwantów i wzmacniaczy smaków z wysokiej jakości składników (znamy pochodzenia każdego naszego składnika, który używamy do "kręcenia" past). Dodatkowo są to produkty wegańskie.

Możliwy odbiór osobisty w Krakowie:
1/ al. Słowackiego 64 - pasaż Herbewo
2/ os. Dywizjonu 303

lub dostawa na terenie Krakowa przy większej ilości. Zapraszam!