Informacje o sprzedawcy: Pokaż zdjęcia z ogłoszenia
Po przez sprawdzonych dostawców nasion i dopracowany proces produkcji, małymi partiami codziennie powstają dla Państwa najlepsze produkty z natury. Wysokiej jakości nasiona wyciskane są na prasie. Jej parametry (wolne obroty, optymalne ciśnienie) są tak dobrane, by uzyskiwać olej najwyższej jakości, nawet kosztem niskiej wydajności produkcji. Pełnia smaku i aromatu uzyskiwana jest dzięki temu, że temperatura wypływającego oleju nie przekracza 35 stopni Celsjusza. Oleje zostają nieoczyszczone (nie używamy wirówek czy pras filtracyjnych), dzięki temu nie zostaje napowietrzony i nie traci cennych właściwości dla zdrowia.
Każdy olej w Małej Olejarni produkowany jest tradycyjną metodą, małymi partiami, aby klienci zawsze otrzymywali od ręki możliwie najświeższy produkt.

Kuracja olejem z czarnuszki jest bardzo prosta i skuteczna.
Badania naukowe wykazują, że czarnuszka znacznie przyczynia się do zahamowania i śmierci komórek rakowych skóry, płuc i wątroby, a także istnieją dowody, że leczy raka jelita grubego, białaczkę, raka piersi i inne nowotwory.

Olej z Czarnuszki jest specyfikiem, który działa przeciwzapalnie na układ oddechowy i pokarmowy, i może łagodzić objawy astmy, szczególnie u dzieci - testy naukowców wykazały poprawę w leczeniu alergików już w ciągu 30 dni, a u dzieci jeszcze szybciej. Olej z czarnuszki jest skuteczny także w terapii alergii skórnych, łagodzi wszelkie wykwity alergiczne, wspomaga również w leczeniu trądziku, atopowego zapalenia skóry - AZS, łuszczycy i egzemy każdego typu.
Olej z Czarnuszki pomaga na wrzody i jest naturalnym lekiem na niestrawność i dolegliwości żołądkowe.
Wykazano naukowo liczne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe oraz przeciwrobacze.


Z uwagi na produkcję na małą skalę MałaOlejarnia.pl, nie używa wirówek czy pras filtracyjnych, które podczas oczyszczania napowietrzają olej.

Aby zachować wszystkie dobroczynne właściwości, swoje produkty wlewamy do butelek z ciemnego szkła i do momentu sprzedaży przechowujemy w lodówce. Zakupiony olej zostaje zapakowany w opakowanie termiczne, które nie tylko chroni przed przegrzaniem ale także przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Cena dotyczy 100 ml. Dostępne są również pojemności 250 ml za 38zł oraz 0.5l za 73zł.