Informacje o sprzedawcy: Pokaż zdjęcia z ogłoszenia
Nawiążemy współpracę ze sklepami itp. oraz punktami gastronomicznymi a także osobami prywatnymi. Oferujemy !Prawdziwe! swojskie jaja z naszego gospodarstwa od kur wolno wybiegowych, które karmimy wyłącznie zbożami, ziemniakami oraz zieleniną pochodzącą z naszego rodzinnego gospodarstwa. Gwarantujemy, iż nasze jajka praktycznie nie różnią się od tych ekologicznych, brakuje jedynie certyfikatu... Zawsze świeże, czyste i smaczne.

Sami jako klienci widzimy na co dzień w sklepach wiele różnych jaj w niskiej cenie i się zastanawiamy czy ludzie, którzy spożywają te jaja wiedzą czym się tak naprawdę odżywiają...Jak by zareagowali gdyby spróbowali naszych jaj? Od wielu lat mamy stałych i co najważniejsze zadowolonych klientów. Postanowiliśmy wraz z żoną aby zwiększyć nasze stado kurek i zacząć wprowadzać do sprzedaży jajka dla szerszej grupy ludzi. Zarejestrowaliśmy naszą hodowlę i zaczynamy sprzedaż w sposób zupełnie legalny. Wiemy, iż jest wiele osób głównie w miastach, które chciałyby zakupić jaja ze wsi ale po prostu nie mają takiej możliwości i kupują to co znajdą w sklepie. Dlatego naszym zdaniem warto by było w sklepie mieć wybór między fermowymi jajami a tymi swojskimi. Dajmy klientowi możliwość wyboru...

To nas wyróżnia:
1. Wielopokoleniowa tradycja rodzinna - u nas kurki były zawsze,
2. Satysfakcja dotychczasowych smakoszy naszych jajek,
3. Jajka są z gospodarstwa rolnego a nie z fermy,
4. Wszystko legalnie i z wszelkimi pozwoleniami weterynarii,
5.Estetyczne opakowania,
6. 100% pewności, że są to prawdziwe swojskie jaja bezpośrednio od rolnika.

Jeśli szukają Państwo wyjątkowego produktu do sprzedaży wyróżniającego się wśród im podobnych lub alternatywy dla tych produktów to naprawdę polecam nasze "Prawdziwe Swojskie Jajka".

Jaja pakowane w pudełka po 10 szt. roz. "M" (w zasadzie już prawie "L") - 0,50 zł netto
Jaja pakowane na paletki po 30 szt. w roz. "XL" - 0,60 zł netto
Oczywiście wystawiamy fakturę VAT.
Gwarantujemy regularne dostawy do Opola, Częstochowy, Wielunia, Górny Śląsk oraz mniejszych miejscowości z tych rejonów.
Warunki dostaw oraz wszelkie pozostałe kwestie do ustalenia indywidualnie. Zapraszamy po nasze jaja!