Informacje o sprzedawcy: Pokaż zdjęcia z ogłoszenia
Od 4 lat wypiekamy chrupiące pieczywo z produktów naturalnie bezglutenowych na tym samym zakwasie od samego początku. Nasze chlebki mają w swoim składzie tylko to co niezbędne do świetnego smaku, wyglądu oraz sytości. Nasze chleby nie są zalecane dla osób z celiakią bądź innymi chorobami, przy których koniecznej est całkowite wyklucznie glutenu. Więcej informacji: www.manufakturachleba.pl www.facebook.pl/manufakturachlebawroclaw
Ta babka stanowi przełamanie naszych słodkich chlebków – cudownie łączy słodycz jabłka i kwaśność cytryny. Jak wszystkie nasze produkty nie zawiera w składzie żadnych glutenowych zbóż, jest wegańska i po prostu przepyszna.

Skład:
mus jabłkowy,
mąka gryczana jasna,
mąka kukurydziana,
siemię lniane,
cukier trzcinowy,
olej roślinny,
rodzynki,
skórka z cytryny,
soda oczyszczona,
sól,
posypka: cukier puder.

Szacunkowa waga 680 g, choć wykonujemy ją też mniejszą o wadze 330 g.

Wysyłka: wysyłamy produkty od poniedziałku do czwartku. Jeżeli zamówienie zostało złożone do godziny 15:00, wysyłamy kolejnego dnia. W przeciwnym razie, wysyłamy dzień później.

WAŻNE! W naszej piekarni nie używamy żadnych produktów glutenowych niemniej jednak nasze wypieki mogą zawierać śladowe ilości glutenu. W związku z tym, nie są zalecane osobom chorym na celiakię bądź inne choroby, które wymagają całkowitego wykluczenia glutenu.